Apie lūpų didinimą hialuronu

Hialuronas lūpomsMoters veidas – tai tiesiog sielos veidrodis. Todėl Jankūnas lūpų putlinimas hialuronu yra populiarus dalykas. Chirurgai visose grožio klinikose nuolat susiduria su klientų ir klienčių pageidavimais pakeiti savo veido formą, pagražinti skruostikaulius, padidinti akis ir putlinti lūpas.

Kodėl hialiuronu

Pastaruoju metu žvėriškai išpopuliarėjo hialurono injekcijos. Ir jos naudojamos ne tik putlinant lūpas, bet ir padarant kitus dalykus. Pavyzdžiui, jos yra švirkščiamos į mažas raukšleles. Tokiu būdu sustabdomas senėjimo procesas, o negilios raukšlės net apskritai išsilygina. Tokį poveikį seniau siūlydavo botoksas, tačiau dabar daug kas jo atsisako dėl medžiagos nenatūralumo. O štai hialurono pranašumas tas, kad ši medžiaga yra natūraliai gaminama mūsų organizme. Dėl to mums nereikia nerimauti, kad medžiagos nepriims kūnas, kad prasidės kažkokia priešuždegiminė reakcija ir organizmas ims kovoti su svetimkūniais. Kaip kartais nutinka su silikono implantais ar kitokiomis nenatūralaus dalyko injekcijomis. Kadangi hialurono rūgštis jau būna pažįstama organizmui, tai ji ir svetingiau priimama. Aišku, nereikia pamiršti, kad su tokiomis injekcijomis irgi visko būna, o to hialurono, tiek, kiek jo švirkščiama į kūną, nėra natūraliai tiek daug. Jo mes pasigaminame kur kas mažiau.

Kada tinka hialurono rūgštis

Taigi, lūpų putlinimas – tik viena iš sričių, kur plačiai panaudojama ši medžiaga. Aišku, ji labai tinka lūpoms, nes nekyla uždegimai taip dažnai, kaip botokso atveju, todėl gražiau viskas pasiskirsto ir moters lūpos iš tiesų lengvai įgauna puikią formą. Prieš tai naudotas ilgai, daug metų botoksas pasižymėdavo paralyžiuojančiu poveikiu. Jis veikdavo taip, kad sustabdydavo tam tikrų raumenų veiklą ir dėl to atsirasdavo kažkokios grimasos, padidėjimai arba išsilygindavo raukšlės. O štai hialurono rūgštis veikia atvirkščiai – ji pamaitina ir suteikia gerąjį poveikį.

Kada nereikia didinti

Klausimas tik, kada tas lūpas iš tiesų verta didinti. Mes sakytume, kad nereikėtų tokių sprendimų priimti spontaniškai (taip, kaip kartais žmonės prisigėrę per vakarėlį nutaria pasidaryti keistą tatuiruotę). Reikėtų didinti lūpas tada, kai jau esi apie tai pagalvojusi daug laiko, susidėliojusi visus „už“ ir „prieš“, ir tiesiog žinai, ką iš esmės darai. Tada lūpų putlinimas nebus kažkokia keista klaida, nes viskas vyks laiku ir savo vietoje. Taip pat nereikėtų tokių operacijų atlikti iš paskolų. Pajamos irgi svarbus dalykas. Dekoratyvinės operacijos tegul būna daromos tada, kai esi sveikas ir pakankamai būtiniems poreikiams turintis pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *