Klasės ekskursija į Vilnių

Nuoma KauneSu klase pagaliau išvažiavome į tikrą ekskursiją iš Kauno į Vilnių. Tam buvo reikalinga automobiliu nuoma Kaune, už kurią visi klasės vaikų tėveliai tvarkingai susimokėjo. Kelionė paliko daug labai gerų įspūdžių ir kiekvienas iš mūsų ją prisimins tikrai tik su geriausiais įspūdžiais. Visgi, susidaro įspūdis, kad iš Kauno atvykusiems vaikams Vilnius daro turbūt mažesnį įspūdį nei tiems, kurie atkeliauja iš kaimų. Kita vertus, skiriasi ir tų žmonių poreikiai. Žmonės, kurie niekada nėra buvę miestuose, o gyvena tik provincijoje, šiek tiek bijo pasiklysti, taip pat nelabai mėgsta kažkur eiti kitur negu į Akropolį ar kitus didžiuosius pramogų centrus. Na o dabar šiek tiek apie mūsų ekskursiją su automobiliu irautobusu.

Vilniaus įžymybės

Smagu, kad bent jau pirmąją dienos pusę Vilniuje buvo tikrai puikus oras, taigi, visi mokiniai buvo apvedžioti po gražų Vilniaus senamiestį, nuvesti į nuostabų Bernardinų parką, taip pat pavedžioti po Užupį. Mokytojai suplanavo, kad rodyti reikia ne tik paminklus, bet ir patį gyvenimą mieste. Bet, žinoma, vaikai kopė į Gedimino kalną, ten ėjo į pilį ir darė kitus aktualius pasirinkimus.

Subjuręs oras

(daugiau…)

Skaityti toliau

Kodėl verta rinktis tapetus?

Tapetai būstuiŠiandien kaip niekada anskčiau esti didelis pasirinkimas kaip patobulinti savo namų interjerą, pradedant nuo sienų. Vienas seniausių metodų, kuris populiarus ir šiandien – tai tapetai. Šiandien tapetų pasirinkimas yra kaip niekada didelis, todėl jie puikiai tinka tiek klasikiniam, tiek ir moderniam interjerui. Jie ne tik pasižymi puikiomis interjero puošybos savybėmis, bet turi ir kitų privalumų, kurie išskiria tapetus nuo kitų sienų dekoravimo alternatyvų.

Universalumas ir prisitaikymas

Visų pirmiausia, tai tapetai yra pati geriausia išeitis, norint užmaskuoti sienų defektus. Nelygumas, dažytos sienos atspalvių neatitikimas, įskilimai ar kitos problemos – tai dažnai sutinkamos problemos įsikėlus į naująjį butą. Dažant sieną sugaištama daugiau laiko, reikia kruopščiai sutvarkyti įskilimus bei nelygumus, surasti tinkamą sienos atspalvį, tačiau naudojant tapetus greitai ir be vargo bus paslėpti bet kokie sienos defektai.

(daugiau…)

Skaityti toliau