Klasės ekskursija į Vilnių

Nuoma KauneSu klase pagaliau išvažiavome į tikrą ekskursiją iš Kauno į Vilnių. Tam buvo reikalinga automobiliu nuoma Kaune, už kurią visi klasės vaikų tėveliai tvarkingai susimokėjo. Kelionė paliko daug labai gerų įspūdžių ir kiekvienas iš mūsų ją prisimins tikrai tik su geriausiais įspūdžiais. Visgi, susidaro įspūdis, kad iš Kauno atvykusiems vaikams Vilnius daro turbūt mažesnį įspūdį nei tiems, kurie atkeliauja iš kaimų. Kita vertus, skiriasi ir tų žmonių poreikiai. Žmonės, kurie niekada nėra buvę miestuose, o gyvena tik provincijoje, šiek tiek bijo pasiklysti, taip pat nelabai mėgsta kažkur eiti kitur negu į Akropolį ar kitus didžiuosius pramogų centrus. Na o dabar šiek tiek apie mūsų ekskursiją su automobiliu irautobusu.

Vilniaus įžymybės

Smagu, kad bent jau pirmąją dienos pusę Vilniuje buvo tikrai puikus oras, taigi, visi mokiniai buvo apvedžioti po gražų Vilniaus senamiestį, nuvesti į nuostabų Bernardinų parką, taip pat pavedžioti po Užupį. Mokytojai suplanavo, kad rodyti reikia ne tik paminklus, bet ir patį gyvenimą mieste. Bet, žinoma, vaikai kopė į Gedimino kalną, ten ėjo į pilį ir darė kitus aktualius pasirinkimus.

Subjuręs oras

Kadangi subjuro oras, nespėjome apžiūrėti visko. Tarkime, į maršrutą buvo įtrauktas ir Belmontas ir pasivaikščiojimas po Pučkorių atodangą. Taip pat, kaip ir grįžtant Trakų miestelio aplankymas. Deja, kai planuoji kelionę, kai nuomojiesi automobilį, autobusą, kai pasiimi laisvadienį, kai visi susitaria važiuoti, negali suplanuoti oro. Todėl tenka rinktis optimalų maršrutą. Tokį, kuris įtrauktų ir objektus, esančius viduje, kur šilta ir saugu, ir taip pat apimančius ir objektus, esančius ne tokiose saugiose komforto zonose. Taigi, dėl blogo oro pastarieji ne visi buvo aplankyti. Taip pat kitam kartui liko ir nepaliestas Europos parkas, visgi buvome nusprendę, kad reikės daryti ir antrą ekskursiją, tad nieko tokio.

Paskutinė stotelė – Akropolis

Paprastai vaikams tėvai įdeda kažkokią nedidelę sumą pinigų, kurią jie gali išleisti, kaip nori. Taigi, vaikai dėl to pabaigoje nuvežami į Akropolį, kur gali išleisti savo pinigus. Taip pat dalis mokinių norėjo ir pačiuožinėti ant ledo. Tad jiems buvo suteikta ir tokia galimybė, ir jie taip pat šiek tiek palakstė ant ledo. Labai gerai, kad niekas neužsigavo ir visi sveiki grįžo, nesusilaužę nei rankų, nei kojų, nei galvų neprasiskėlę. Paskui galiausiai judėjome namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *