Grožio priemonės, kurias naudoja vyrai

Pakalbėjome apie grožio priemones moterims, tad dabar metas krypti kita linkme – kosmetika vyrams, grožiopriemonės ir atributika. Ką naudoja arba galėtų naudoti vyrai. Ar tikrai vyrams pakanka būti natūraliems „kaipgamta sutvėrė“, ar dar turi būti ir kažkas daugiau?

Visa esmė barzdoje

Galima susidaryti vaizdą, kad visa esmė yra vyro barzdoje, kadangi būtent rūpinimasis barzda akcentuojamas, renkantis grožio priemones vyrams. Seniau, dar prieš 10 metų, vyrai su barzda buvo laikomi atsilikusiais nuo mados. Dabar barzdočiai vadinami hipsteriais arba net nebevadinami taip, gal barzdų mada jau išaugo iš hipsterių mados ir gali būti tiesiog savaime, nepriklausomai reikšminga. Taigi, barzdos yra tai, kas madinga, kas daro vyrus gražius. Tad vieniems prireiks įvairių barzdaskučių tam, kad suformuotų gražią barzdos formą, kitiems žirklučių, kitiems gal ir barzdaskučių priedų, šukų ar stabilizavimo priemonių – lako, želės, putų.

Laikrodžiai

KosmetikaKai moterims tenka ieškoti, ką padovanoti vyrui, kad tai būtų gražu, tenka galvoti ir apie praktiką. Atrodo, moteriai galima dovanoti ir nelabai praktiškus dalykus, jeigu jie gražūs – viskas atleistina. O štai vyrams reikia remtis ir labai logiškais pasirinkimais – pirkti tai, kas būtų ir gražu, ir tikrai praktiška. Pavyzdžiui, laikrodis ant rankos jau atitinka kažką tokio. Laikrodžių yra labai skirtingų ir jie sukuria ne vienodą įspūdį. Pavyzdžiui, senovinis laikrodis su romėniškais skaitmenimis ir odine apyranke – klasikos ir solidumo požiūrius. Spalvotas, vandeniui atsparus laikrodis – toks, kuris tinka laisvalaikiui ir tiesiog atspindi žmogaus jaunatvišką laikyseną. Dar yra ir laikrodžiai, kurie galėtų būti lengviau siejami su verslo sektoriumi, mokslininkais, inžinieriais. Tai galbūt paprastesni, tačiau iš tiesų funkcijas gerai atliekantys laikrodžiai. Tokie, kurie išoriškai neparodo savo funkcionalumo, bet savyje galbūt turi daug funkcijų.

Kosmetika vyrams

Kokia kosmetika vyrams gali būti puikia dovana? Moterims galima dovanoti ir dekoratyvinę kosmetiką, tačiau dažnai ir prašauti. Gal ir gerai, kad vyrams nereikia dekoratyvinės kosmetikos, taigi, tinka tik priežiūros priemonės. Dezodorantai, antipersperantai, kvepalai, kvapieji vandenys. Tai priemonės, kurios užtikrins gerą kvapą, sukurs prestižinį įvaizdį. Galima laisvai dovanoti tokias dovanas visomis progomis vyrui. Aišku, jeigu žinote, kad vyras jau turi daug tokių priemonių, tai gal ir nereikėtų persistengti dovanojant jų tokių per daug.

Sveikatos ir higienos priemonės

Tiek vyrams, tiek moterims galima dovanoti įvairias sveikatos bei higienos priemones, priklausomai nuo to, kokioje gyvenimo stadijoje šis žmogus dabar yra ir kas jam yra priimtina bei svarbu. Jeigu žmogui yra problemų su sąnariais, kraujotaka ar kt. dalimis kūno, tai galima ir dovanoti tai, kas susiję su šiais dalykais, problemų sprendimu. Pavyzdžiui, daug kam labai padeda masažuojančios kojų vonelės. Reikia į jas įsipilti šilto vandens, įmesti kokios druskos ir tegul burbuliuoja. Įdėti ten kojas ir per padus patirti masažo poveikį. Tokia vonelėaktyvins kraujotaką, ji bus sveika ir venoms, ir visai hipertenzinei sistemai, ir sąnariams. Kraujospūdžiui matuoti galima pirkti spaudimo aparatą, aišku, tai dovana, kuri geriau tiks vyresniems vyrams, pavyzdžiui, perkant dovaną tėčiui.

Dantų higiena

Dantų higienai ir grožiui palaikyti, visų pirma, reikėtų kai kurių dalykų susilaikyti ir nepirkti. Pirmiausia, nepirktisaldumynų, saldainių, guminukų, ir kitų dalykų, kurie tikrai labai gadina dantis. Pirmiausia reikia išsiugdyti gerus įpročius ir nevalgyti tokių kenksmingų dalykų. Tuomet reikia pradėti valytis dantis su elektriniu dantų šepetėliu. Tik tada išties pamatysite, kiek daug visko iš jūsų dantų ir tarpdančių besivalant gali iškristi. Bus šlykštu, bet ir kraupu, kad iki šiol valantis dantis visgi burnoje likdavo tiek daug dalykų, kurių ten jau geriau būtų ir nebuvę. Taigi, susitvarkę su dantų higiena, galėsite galvoti ir apie jų grožį. Vyrams dantų grožis yra gana svarbus dalykas, tačiau turbūt jis svarbesnis moterims, nes visgi būtent moterys daugiau šypsosi. Kaip bebūtų, idėja padovanoti kažką, kas užtikrintų dantų grožį ir sveikatą, tai gera, sveikintina idėja. Taigi, jeigu manote, kad metas ir jums prisidėti prie judėjimo už sveiką ir gražią šypseną – pasidovanokite elektrinį dantų šepetėlį sau ir jam.

2 thoughts on “Grožio priemonės, kurias naudoja vyrai

  1. Dabar tiek primonių skirta vien vyram, kad mano ir mano draugo spintelės atrodo labai panašiai. Pas mane daugiau priemonių kūnui, veidui, jo spintelė taip pat nenusileidžia plaukų formavimo priemonėmis, veido prausikliais, barzdos priemonėmis.. Taip pat turi ir gražių tašelių kelioninių, susidėti produktams, ir šiaip rankines mėgsta.. https://www.lagaminaivisiems.lt/vyriskos-rankines-per-peti.html viena į darbą, kita pasipuošti. Panašėja vyrai į mus ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *