Riebalų persodinimas

Įvairių priežasčių sukeliamas riebalų perteklius, kuriuo kartais neįmanoma atsikratyti net griežčiausiomis dietomis bei sporto programomis anksčiau dalinai buvo išsprendžiamas chirurginiais metodais, tokiais kaip riebalu nusiurbimas. Tai puiki galimybė akivaizdžiai padailinti savo kūno linijas, o šiandien tai ypatingai funkcionalu, nes riebalų nusiurbimo procedūrą galima išnaudoti daugybei kitų sričių patobulinimui. Mat šiandien nusiurbti riebalai dažniausiai yra išnaudojami kitų kūno sričių padidinimui, asimetrijos naikinimui bei raukšlių šalinimui, todėl šia nauja riebalų persodinimo procedūra, kuri kitaip vaidinasi lipoaugmentacija, pasiekiamas dvigubas rezultatas, kuriuo klientai visada lieka patenkinti.

Nusiurbimas ar persodinimas?

Pertekliniai riebalaiNorintiems numesti svorio riebalu nusiurbimas nėra pati veiksmingiausia procedūra, mat plačiai papilitęs stereotipas, kad riebalų nusiurbimo procedūra gali padėti atsikratyti antsvorio yra pats tikriausias mitas. Riebalų nusiurbimo metu jums gali būti pašalinta apie 2,5 kg riebalų pertekliaus, todėl tai tinkamiausia procedūra tose vietose, kuriose amžiaus ar pavyzdžiui po gimdymo likusiam riebaliniui sluoksniui įtakotoms vietoms nepadeda jokie kiti būdai. Tai, be abejo, gali būti ir kaip svorio metimo pradžia, kuri tikrai suteiks motyvacijos arba atvirkščiai, atsikračius antsvorio tai gali būti procedūra leisianti sutvarkyti neįveikiamus kūno plotus.

Vėliau riebalu nusiurbimas buvo pradėtas taikyti persodinimams ir tai ypatingai pasiteisino, todėl šiandien riebalų persidinimo operacijos yra kur kas populiaresnės nei riebalų nusiurbimas. Riebalų persodinimo atveju suteikiama galimybė padailinti ne vieną, o porą kūno vietų vienu metu už nedidelį kainos skirtumą. Dažniausiai riebalų nusiurbimas vykdomas pilvo srityje, rečiau šlaunų, rankų ar kaklo srityse, o riebalų perteklius yra persodinamas į pasirinktą vietą, kurią norima patobulinti. Žinoma, riebalai visų pirmiausia yra tinkamai apdorojami ir tuomet persodinami. Dažniausiai riebalai persodinami į krūtinės sritį, norint pasiekti didesnės, tačiau natūraliai atrodančios krūtinės efekto, taip pat tokiu būdu kovojama su krūtinės asimetrija, kuri dažnai atsiranda po maitinimo krūtimi. Rečiau riebalais dailinamos suglebusios šlaunys ar rankos. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja raukšlių naikinimas riebalų persodinimo metodu krūtinės ar kaklo srityje bei sėdmenų didinimas riebalais. Tai gan nauja procedūra Lietuvoje, kuri atsirado įtakota Vakaruose šia procedūra susižavėjusių garsių pasaulio atlikėjų ar modelių.

One thought on “Riebalų persodinimas

  1. Riebalų nusiurbimas yra trumpalaikis efektas, nepakeitus mitybos ir nepradėjus sportuot tie patys riebalai yra linkę ataugti. Bent kažkiek laiko pajudėti, pasportuoti ant viešų lauko treniruoklių https://www.miestui.lt/lauko-sporto-iranga būtų naudingiau, nei nusisiurbti riebalus ir džiaugtis trumpalaikiu efektu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *