Rasti patikimą kompresorių yra kur kas lengviau, nei galvojote

Kompresorių pasiūla Lietuvoje iš tiesų didelė. Svarbiausia – racionaliai susidėlioti savo lūkesčius ir poreikius, kad žinotumėte, kaip įsigyti patikimą kompresorių, kuris jums tarnaus ne vienerius metus. Dažna pirkėjų klaida – galingiausio ir brangiausio kompresoriaus pasirinkimas, realiai neįvertinus jo sunaudojamos energijos ir produktyvumo santykio. Neleiskite pinigų vėjais ir nepirkite kompresoriaus, kuris bus nepatogus naudoti, neekonomiškas ir nepraktiškas.

Kam naudosite kompresorių?

Baltas kompresoriusVisų pirma, turite žinoti, kokiu tikslu jūsų kompresorius bus naudojamas. Natūralu, kad namų reikmėms naudojama įranga stipriai skirsis nuo pramonės tikslų, pvz., kompresorius, perkamas didelės veiklos autoservisui, bus kur kas galingesnis nei įranga, skirta mažos apimties statybos darbams namų ūkyje. Ekspertai vieningai sutinka – privalote kuo tiksliau išanalizuoti technines savybes to įrankio ar prietaiso, su kuriuo bus jungiamas naujasis kompresorius. Tai padės apsibrėžti, kokios charakteristikos kompresorius yra reikalingas būtent jums.

Kokios yra jums reikalingo kompresoriaus techninės savybės?

Oro kompresoriai skiriasi įvairiais techniniais sprendimais, pvz., darbo našumu, talpa, maksimaliu slėgiu ir pan. Paprastai, renkantis kompresorių vertinama jo galia ir mobilumas, tačiau konkrečiu atveju poreikiai gali skirtis, todėl pasikalbėkite su kompresorių pardavėjais dėl jūsų situacijoje tinkamiausio modelio. Tradiciškai pirkėjams siūlomi 3 rūšių kompresoriai: paprasto veikimo kompresoriai, rangovams skirti kompresoriai ir komerciniai, didelės galios kompresoriai. Pirmasis kompresorių tipas orientuotas į buitinius, namų ūkio darbus, lengvas suspausto oro užduotis. Antrasis tipas naudojamas servisuose, statybų aikštelėse – paprastai pasirenkama didelės galios, lengvai transportuojama įranga. Trečiojo tipo kompresoriai skirti pastoviam ir intensyviam darbui, kai reikalingas nepertraukiamas suspausto oro tiekimas.

Kodėl svarbu pasidomėti kompresoriaus gamintoju ir pardavėju?

Kompresorius yra ilgalaikė investicija, reikalaujanti apgalvoto sprendimo priėmimo. Kad įranga atitiktų jai keliamus praktiškumo ir ilgalaikės eksploatacijos reikalavimus, būtina pasidomėti kompresoriaus gamintojo patirtimi ir pardavėjo patikimumu. Bendraukite tik su palankiai vertinamu pardavėju, kuris siūlo žinomų gamintojų įrangą, gali suteikti kokybės garantijas ir užtikrinti ilgaamžį kompresoriaus veikimą. Nors tokia įranga gali reikalauti didesnių investicijų (lyginant su nežinomo gamintojo kompresoriais), vis dėlto, būsite tikri, kad investuojate į ilgaamžį rezultatą ir kompresorių, kuriuo galėsite pasitikėti bet kokioje situacijoje.

One thought on “Rasti patikimą kompresorių yra kur kas lengviau, nei galvojote

  1. Specialistai rekomenduoja, kad renkantis kompresorių reikia prieš tai išsiaiškinti, kiek suspausto oro litrais per valandą sunaudoja turimas įrengimas ir tik tada ji rinktis kompresorių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *