Moteriški kvepalai žiemai

Ar savo kvepalus keičiate kiekvieną sezoną? Jei ne, tai turėtumėte pakeisti šį įprotį. Moteriški kvepalai yra labai skirtingi, vieni sunkesni ir intensyvesni, kai tuo tarpu kiti yra lengvesni ir gaivesni. Šie skirtumai ir duoda efektą, jog tam tikri moteriški kvepalai tinka skirtingiems laikams. Kadangi dabar turime įsibėgėjusią žiemą, kuri Lietuvoje trunka labai ilgai, pakvepėkime apie tai, kokie kvepalai tinka šiam metų laikui. Galbūt perskaitę šį straipsnį išsirinksite tai, kas jums labai patiks, ir galėsite užsisakyti kvepalų internetu, kadangi fizinėse parduotuvėse šiuo metu to padaryti neįmanoma.

Pirmasis pasirinkimas galėtų būti Chanel gamintojo kvepalai. Kad ir apie kokį metų laiką kalbėtume, Chanel yra geras pasirinkimas. Tiesa, šio prekinio ženklo kvepalai nėra patys pigiausi, tačiau jei galite tai sau leisti, tikrai verta juos išbandyti. Žiemai rekomenduotume pabandyti absoliučia klasiką – „Chanel No.5“. Jei jau esate bandžiusi šių kvepalų ir jie jums nepatiko (kas yra mažai tikėtina) arba tiesiog norėtumėte išbandyti kažką naujo iš Chanel repertuaro, žiemai rekomenduojame atkreipti dėmesį į „Allure“

Jei Chanel jūsų nedomina, tačiau norite prabangių ir kokybiškų kvepalų, palepinkite save kuom nors iš Gucci. Dauguma Gucci kvepalų yra išskirtiniai, atkreipiantys dėmesį, o šiomis savybėmis ypač pasižymi vieni iš naujausių kvepalų, pristatytų 2019 metais – „Memoire d‘une Odeur“. Jie pristatomi kaip mineraliniai kvepalai, kurie iš dalies primena itin druskingos jūros kvapą. Juose taip pat galima užuosti vanilės ir jazmino kvapus, todėl kaip jau supratote, kvepalai yra tikrai įdomūs ir gaivūs. Tokie, kurie praskaidrintų net ir ilgus, Lietuviškos žiemos vakarus.

Žinoma, kiekvienas pasakojimas apie kvepalus neapsieina be produktų iš Dior. Tai kvapai, skirti tikriems romantikams. Dior gaminami „J‘adore Dior“ moteriški kvepalai yra itin elegantiški, subtilūs, švelnūs – tikros damos atributas. Tokie kvepalai geriausiai tinka prie šventinio stalo arba einant į iškilmingą pobūvį. Kadangi šiuo metu tokie renginiai negalimi, jie puikiai tiks ir vakarieniaujant namuose su savo antrąja puse.

Galiausiai, tiesiog privalome jums pasiūlyti ką nors iš Burberry repertuaro. Tai klasikiniai, labai kokybiški kvepalai iš Londono – „Her London perfume“. Puikus žiemos pasirinkimas, kadangi kvepalai yra gaivūs ir intensyvaus kvapo, tokie, kurie sugebėtų praskaidrinti net ir niūriausius, lietingus vakarus.

Kad ir kuriuos iš šių gamintojų pasirinktumėte, esame įsitikinę, jog liksite patenkinti tiek kokybe, tiek ir pačių kvapų aromatais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *