Kokybiški baldai miegamajam ir šiuolaikinio miegamojo planavimas

Miegamasis – išskirtinė namų erdvė, kuriai keliame maksimalius komforto, patogumo ir jaukumo reikalavimus. Viskas čia – tiek baldai miegamajam, tiek interjero sprendimai – turi atitikti mūsų nuotaiką, gyvenimo būdą ir stilių. Vienas svarbiausių patarimų – nuspręsti, kam miegamasis bus naudojamas, t. y. ar ateisite čia tik miegoti (paprastai tokią funkciją atlieka nedideli miegamieji), ar čia ketinate įrengti miego, poilsio, drabužinės ir kitas zonas.

Kaip įrengti miegamąjį ir kokius baldus rinktis?

Baldai miegamajamMiegamojo lova. Miego baldams keliami itin dideli reikalavimai. Iš tiesų, pramiegame beveik trečdalį savo gyvenimo, o nuo miego kokybės priklauso tiek mūsų savijauta, tiek sveikata, tiek nuotaika. Baldai miegamajam turi būti stilingi, tvirti ir funkcionalūs. Optimalus dėmesys turi būti skiriamas miegamojo lovai. Nuo jos patogumo priklausys jūsų miego kokybė. Rekomenduojame rinktis natūralių gamybinių medžiagų lovą, kuri atitiktų higienos normas. Lovos dydis priklauso nuo miegamojo erdvės. Jei miegamasis gan didelis, siūlome rinktis didesnių išmatavimų, plačią lovą. Ji puikiai atrodys kambario viduryje, galvūgaliu priremta prie sienos. Tai leis optimaliai išnaudoti gyvenamąjį plotą ir miegamajam suteiks stilistinio išbaigtumo. Mažos erdvės miegamajam siūlome rinktis kiek mažesnį baldą, kuris neužims daug vietos. Aišku, nereikėtų investuoti miego sąskaita, todėl, jei būtinai reikia, geriau rinktis platesnę lovą ir atsisakyti kitų baldų, pvz., komodos.

Drabužinės ir miegamojo spintos. Miegamajame labai dažnai įrengiamos drabužinės. Taupant vietą siūlome rinktis drabužinę stumdomomis durimis. Tai patogus ir erdvus sprendimas įvairių daiktų laikymui, be to, durų atvėrimui nereikia papildomos vietos, kas leidžia racionaliai planuoti miegamojo interjerą. Tiesa, itin erdviam miegamajam, ypač klasikinio stiliaus būstui, tiks miegamojo spintos atveriamomis durimis. Šiuo atveju nepamirškite, kad spintos turėtų būti pakankamai aukštos ir talpios, be to, jos turi turėti patikimą varstymo sistemą. Kad būtumėte tikri miegamojo baldų kokybe, rinkitės patikimą baldų pardavėją, pvz., Baltic baldų centras siūlo itin plačią miegamojo baldų pasiūlą, atitinkančią individualius klientų poreikius ir užtikrinančią ilgaamžę kokybę.

Komodos ir naktiniai staliukai. Dažni miegamojo baldai – miegamojo komodos, žurnaliniai ar kavos staliukai, minkšti miegamojo baldai. Tai puikus pasirinkimas poilsio zonai, jei šiame kambaryje norite leisti vakarą su mylima knyga ar pamėgtu žurnalu, jei norite turėti erdvę, kurioje galėtumėte ramiai praleisti laiką, pasibūti su savo mintimis, apgalvoti ateities planus ar skirti valandėlę pokalbiui telefonu su mylimais žmonėmis.

One thought on “Kokybiški baldai miegamajam ir šiuolaikinio miegamojo planavimas

  1. Miegamojo baldai turėtų būti itin jaukūs ir patogūs, juk nuo to priklauso kaip jausimės ryte: žvalūs ir išsimiegoję ar skaudančia nugara ir užtinusiais paakiais. Dažnas žmogus siekia suderinti perkamos lovos kokybę su stilingu dizainu nes nuo to priklaso miego kokybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *