Kaip išsirinkti mobilųjį telefoną?

Kiekvienas šiuolaikinis žmogus naudojasi mobiliuoju telefonu. Dabar yra gausybė modelių ir gamintojų, pavyzdžiui, per pastaruosius kelerius metus itin išpopuliarėjo xiaomi telefonai, kurie rungiasi su senaisiais prekiniais ženklais. Kai toks didelis pasirinkimas pirkėjams tenka sudėtinga užduotis, nes nežinoma kokį telefoną pirkti.

Visus mobiliuosius telefonus galima suskirstyti į dvi paprastas kategorijas. Pirmajai priskirkime paprastus mobiliuosius telefonus, kuriuos gerai atsimename kaip pradininkus. Jie valdomi mygtukais. Taip, jie neturi daugybės išmanių funkcijų ar liečiamo ir didelio ekrano, tačiau su savo, kaip mobilaus telefono, pagrindine funkcija kuo puikiausiai susitvarko. Skambinti ir rašyti SMS tikrai galime. Be to, jie turi kitą labai gerą privalumą – ilgą baterijos tarnavimo laiką. Taip pat kartais jie praverčia tam tikroms žmonių grupėms, pavyzdžiui, senjorams yra gaminami modeliai turintys didelius ir patogius mygtukus. Antrajai kategorijai priklauso išmanūs mobilieji telefonai. Jie turi daug įvairių galimybių, todėl taip greitai išpopuliarėjo. Didžiausias privalumas, kad galima suderinti fotoaparato funkcijas su skambinimo, rašymo ir naršymo internete. Žinoma, yra įvairiausių papildomų galimybių ir programų, kurios gali suteikti dar daugiau privalumų. Gerai pagalvokite ar norite paprasto telefono, ar išmanaus?

Jei pasirinksite išmanųjį telefoną, tai žinokite, kad jų yra labai daug. Skiriasi ir dizainas, ir ekranų dydis, ir įvairios papildomos funkcijos bei galimybės. Taip pat rasite įvairių kainų pasiūlymų. Jei nežinote nuo ko pradėti paieškas, tai pirmiausia pagalvokite, kokio dydžio ekranas jums tinkamas. Norint itin kompaktiško, reikia rinkis ekraną, kurio įstrižainė yra iki 4,5 colių. Tiesa, dažniausiai pasirenkamas standartinis dydis – 5 colių įstrižainės ekranas. Didesni ekranai t.y. iki 6 colių įstrižainės, pasirenkami dažniausiai tų pirkėjų, kurie nori žaisti įvairius žaidimus ar norinčių žiūrėti filmus ar vaizdo klipus. Pavyzdžiui, didelio ekrano xiaomi telefonai dažnai pasirenkami ir tų, kurie nori suderinti telefone darbą su pramogomis.

Kitas svarbus parametras – kamera. Čia svarbu iškart paminėti, kad geriausia ne ta kamera, kuri turi daugiausia megapikselių, nors taip dažnai galvojama. Vis dėl to, galime pastebėti, kad lyginant skirtingų gamintojų ir modelių kameras, bet turinčias tiek pat megapikselių, matome, kad gaunama vaizdo kokybė skiriasi. Taip yra dėl to, kad skiriasi jutiklis. Taip pat svarbu, kaip gerai kamera geba priartinti vaizdą. Svarbi ir blykstė, fokusavimas, diafragma, ir dar kiti svarbūs parametrai. Rinkitės žiūrėdami į nuotraukų kokybę, o ne lygindami megapikselius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *