Ką reikia žinoti apie laminatą?

Grindys užima labai svarbią vietą mūsų namuose, todėl tampa aktualu kokią grindų dangą pasirinkti. Vienas iš populiariausių sprendimų – laminato klojimas. Daugelis renkasi būtent šią grindų dangą dėl daugelio priežasčių. Sužinoję jas galėsite pagalvoti ar jums taip pat tiktų laminatas. Tuomet beliks pasinaudoti patarimais ir džiaugsitės gražiomis ir praktiškomis grindimis.

Didžiausias laminuotų grindų privalumas – kaina. Lyginant jų kainą su parketlentėmis, matome akivaizdų kainų pranašumą. Tai yra lemiama priežastis, dėl kurios daugelis pasirenka būtent laimintą. Kita priežastis – kokybė. Daugelis laminato yra aukštos kokybės. Čia svarbu paminėti, kad reikia rinktis ne antrarūšes ar su pažeidimais. Jei pirksite kokybišką aukščiausios klasės laminatą, tai tikrai ilgai džiaugsitės jų praktiškumu. Dabar gaminamas laimintas įvairių atsparumo klasių, todėl net ir turintys naminių augintinių gali nebijoti, kad grindys bus sugadintos. Taigi, aukščiausios klasės ir atsparumo laminatas yra tai, ko ieškote.

Kaip privalumą galima paminėti ir tai, kad galima rasti įvairiausių raštų ir spalvų. Jums bus lengva derinti prie interjero. Galite rinktis, pavyzdžiui, ąžuolo imitacijos laminatą. Dar viena puiki laminato savybė – atsparumas vandeniui. Jei išpilsite vandenį ar nutiks nelaimė ir jūsų butas bus užlietas, tai laminatas bus labiau apsaugotas, nei, pavyzdžiui, parketas. Tam tereikia pasirinkti laminatą, kuris atsparus vandeniui. Be to, jis puikiai tinka namuose, kuriuose yra šildomos grindys. Pavyzdžiui, tam tikros rūšys parketo nėra tinkamos turintiems šildomas grindis, o būtent grindinis šildymas labai išpopuliarėjo per pastaruosius penkerius metus. Daugelis žmonių savo namuose renkasi turėti laminatą vietoje parketo. Taip yra dėl to, kad kaina gerokai geresnė, o kokybė tikrai nenusileidžia. Jeigu dar prieš dešimtmetį laminatas buvo renkamasis itin atsargiai, tai dabar jau to nebėra. Parduotuvėse labai didelis pasirinkimas įvairiausių laminatų.

Kitas privalumas susijęs su darbais. Tai – laminato klojimas. Jeigu kai kurioms kitoms grindų rūšims reikia samdyti specialistus, kurie atliks darbus, pavyzdžiui, plytelių klijavimas ar parketo klojimas, tai laminatą galima kloti ir patiems. Žinoma, reikės sužinoti kaip viską atlikti, tačiau galima ir patiems bandyti atlikti darbus. Jei vis dėl to nežinote, kaip tinkamai viską atlikti, tai reikia samdyti specialistus, kurie atvyks ir išklos laminatą. Be to, lyginant plytelių klijavimą ar parketo klojimą, tai laminatą specialistai išklos žymiai greičiau. Tai dar vienas privalumas. Juk norisi, kad darbai būtų kuo greičiau atlikti.

2 thoughts on “Ką reikia žinoti apie laminatą?

  1. Aš ta dar nemažai informacijos skaičiau apie masyvo grindis. Kažkaip tikrai sudomino, manau irgi geras sprendimas būstui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *